Na Tokarni (778 m n.p.m. Beskid Niski) czyli…

…czyli Beskidzko – Tatrzańskie widoki w niedźwiedziej krainie .

8 myśli w temacie “Na Tokarni (778 m n.p.m. Beskid Niski) czyli…

 1. Przez jakiś czas zaglądałem tutaj prawie codziennie w oczekiwaniu na świeży materiał, troszkę mnie nie było a tu proszę… magia zachodu słońca z Tatrami rewelacja 🙂 Po prostu, tak jak w opisie pod fotografią „Aż chciało by się zatrzymać czas…” !
  Tak w ogóle to sporo czasu spędzasz w terenie, jeśli chodzi o mnie to mam pecha ostatnio co do Tatr. Kiedy mam czas by się wybrać w teren to warunki mizerne, kiedy czas nie pozwala to wtedy warunki akurat dopisują. Pozostaje mi nadal wyczekiwać, a jeśli mi się coś uda ustrzelić na pewno wrzucę 🙂
  Gdyby coś to zapraszam na Kopalinę k.Strzyżowa, świetna panorama na Bieszczady jak i Tatry 🙂

  • Witam 🙂
   Niestety nic nie ustrzeliłem, brak czasu. Ponadto teraz nad Beskidem Niskim chmury wiszą, trzeba by było jechać na północ albo w Bieszczady :).

 2. Wbrew pozorom dużo w terenie mnie nie ma. Brak czasu, no i praca do 18 godziny. Czasem uda się jednak gdzieś wyskoczyć :). Właśnie sobie oglądam Twoje Tatry z Kopalinki i muszę powiedzieć, że ładnie się prezentują :). Jaka jest jej wysokość?

 3. Jeśli chodzi o Kopalinę to jej wysokość wynosi (465m.) Z racji tego, że mieszkam nie daleko od niej często tam się wybieram, choć nie zawsze pogoda dopisuje. Zdjęcia Tatr pochodzą z tamtego roku i robiony były moją pierwszą cyfrówką Sony, także jakość mizerna 🙂 W górach coś pośnieżyło, więc może uda mi się ustrzelić zabielone Połoniny. Jeśli się uda, to wrzucam na bloga. Czekam na Twoje nowości, bo fotografie z pełnym profesjonalizmem od samego początku 🙂 !

 4. 03.11 udało mi się z Kopaliny upolować poranne Tatry, gdybyś chciał zerknąć to fotografie dodałem na astropolis Nixonn 🙂
  Wybacz, że tak Ci spamuję, jak coś to skasuj tego posta 🙂

 5. Witaj Piotrek, ustrzeliłeś coś ostatnio 🙂 ? Próbowałem dziś o poranku z innego miejsca ustrzelić Tatry ale bez szans, dobrą wiadomością jest to, że zaczyna silniej wiać fenem to możliwe, że przewieje te zanieczyszczenia zalegające w powietrzu 🙂

 6. Piotrek no to wszystkiego dobrego na święta, na nowy rok 🙂 Przede wszystkim więcej wolnego czasu na pobyt w terenie, przejrzystości no i sporo nowości tutaj, bym mógł co podziwiać 🙂 Jak i szczęścia w życiu osobistym.
  Nixon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *